• Lietuvių
  • English

Mūsų istorijos pradžia

        Prekės ženklas „DIDIS NAMAS“ gimė iš gražios idėjos gaminti namus, kurie būtų kokybiški, tenkintų visus žmonių poreikius ir būtų lengvai perkeliami arba surenkami vietoje.

„Namas iki rakto“ yra gana sudėtingas statinys, nes jo įgyvendinimui reikia labai daug skirtingų sričių specialistų. Namo statyboje dalyvauja užsakovai, architektai, dizaineriai, skirtingų sričių statybininkai (dailidės, apdailininkai, elektrikai, santechnikai, šildymo sistemos montuotojai ir t.t.). Norint visus šiuos žmones suvaldyti reikia daug energijos ir detalaus plano, bet ,kaip taisyklė, jo nebūna ir statybos virsta į didelį galvos skausmą.

„DIDIS NAMAS“ darbas yra sujungti visą tai į vienetą ir palengvinti gyvenimą užsakovui. Kai tai daro profesionalai, o ne asmuo statantis namą pirmą kartą, gaunamas didesnis darbo našumas ir mažesnė savikaina.

Prekės ženklo sumanytojai yra keturi asmenys: Arvydas, Karolis, Vytautas ir Marius.

Arvydas yra UAB „KARKASA“ vadovas. Jo stipriausios pusės yra technologijų išmanymas, kūrybiškumas, projektų valdymas.  UAB „Karkasa“ Lietuvos rinkoje dirba nuo 2010 metų ir yra pastačiusi daugiau nei 80 namų. Taip pat nuo 2011 metų gamina skydinius namus Skandinavijos šalims.

Karolis dirba architektu nuo 2004 metų. Jis yra sukaupęs didelę patirtį šioje srityje, projektavęs nemažai UAB „KARKASA“ pastatytų namų, taip pat dirbo ir Jungtinės architektų dirbtuvėse kartu su arch. Sauliumi Pamerneckiu. Dirbant su Sauliumi buvo suprojektuoti LR Ryšių reguliavimo tarnybos administracinis pastatas, Skraidenio biuru pastatas (juodas kubas), Ergo Lietuvos priestatas, daugiabučiai namai, taip pat dalyvauta ir ne viename vietiniame ar tarptautiniuose konkursuose, ir juose buvo laimėtos prizinės vietos.

Vytautas pervežinėja sunkiuosius krovinius nuo 2011 metų, todėl žino visus transportavimo būdus į bet kokią vietą Lietuvoje. Jis yra mūsų mobilumo ekspertas.

Marius yra inžinerijos specialistas ir inovatorius, šioje srityje dirbantis nuo 2010 metų. Yra UAB „VENT GURU“ vadovas ir specializuojasi sudėtingų inžinerinių problemų sprendimuose.

Mūsų „DIDŽIO NAMO“ komanda dirbo ilgai ir uoliai, kol sukaupė turimą patirtį. Ir visą savo patirtį siūlome Jums savo statomų namų pagalba.

Mes jaučiamės tvirti šioje srityje ir mūsų tikslas yra būti geriausiems savo segmente šiais aspektais:

  1. Namų kokybė ir garantijos;
  2. Klientų aptarnavimo kokybė;
  3. Dizaino ir išplanavimo lankstumas;
  4. Geros kainos ir kokybės santykis.

Šiuo metu susisieke su mumis (tel. 8 673 14560) galite sužinoti kur arčiausiai jūsų yra pavyzdinis namelis ir jį apžiūrėti. Jei Jums jis pasirodys kažkuo netinkamas, išsakykite savo norus ir mes pateiksime specialiai Jums pritaikyto varianto pasiūlymą su kainomis ir terminais.

Lauksime Jūsų dėmesio, atsiliepimų ir pageidavimų.

Karolis Tyla,  architektas

.